STAJYER AVUKATLAR TÜRKİYE KURGUSAL DURUŞMA YARIŞMASI BÖLGE ELEMELERİ SONUÇLANDI
Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen “Stajyer Avukatlar Türkiye Kurgusal Duruşma Yarışması” birinci aşaması olan bölge elemeleri 21-22 Haziran 2014 tarihlerinde gerçekleştirildi.
Yedi coğrafi bölgede, aynı gün, aynı saatte başlayan “Stajyer Avukatlar Türkiye Kurgusal Duruşma Yarışması”na katılan yarışmacı takımlar, aynı yarışma konusu olayla yarıştı.
Birinci olan takımların 13-14 Eylül 2014 tarihlerinde Türkiye Barolar Birliği’nde yapılacak olan yarışma finaline katılacakları bölge elemeleri sonucunda dereceler belirlendi.
Akdeniz Bölgesi elemeleri sonucunda; Antalya Barosu birinci, Kahramanmaraş Barosu ikinci, Adana Barosu üçüncü oldu.
Fotoğraf 1 |
Fotoğraf 2 |
Fotoğraf 3 |
Fotoğraf 4 |
Fotoğraf 5 |
Fotoğraf 6 |
Fotoğraf 7 |
Fotoğraf 8 |
Fotoğraf 9 |
Fotoğraf 10 |
Fotoğraf 11 |
Fotoğraf 12 |
Doğu Anadolu Bölgesi elemeleri sonucunda; Erzurum Barosu birinci, Erzincan Barosu ikinci oldu.
Fotoğraf 1 |
Fotoğraf 2 |
Fotoğraf 3 |
Fotoğraf 4 |
Fotoğraf 5 |
Fotoğraf 6 |
Fotoğraf 7 |
Fotoğraf 8 |
Fotoğraf 9 |
Fotoğraf 10 |
Fotoğraf 11 |
Fotoğraf 12 |
Ege Bölgesi elemeleri sonucunda; İzmir Barosu birinci, Denizli Barosu ikinci, Afyonkarahisar Barosu üçüncü oldu.
Fotoğraf 1 |
Fotoğraf 2 |
Fotoğraf 3 |
Fotoğraf 4 |
Fotoğraf 5 |
Fotoğraf 6 |
Fotoğraf 7 |
Güneydoğu Anadolu Bölgesi elemeleri sonucunda; Şanlıurfa Barosu birinci, Gaziantep Barosu ikinci, Batman Barosu üçüncü oldu.
Fotoğraf 1 |
Fotoğraf 2 |
Fotoğraf 3 |
Fotoğraf 4 |
Fotoğraf 5 |
Fotoğraf 6 |
Fotoğraf 7 |
Fotoğraf 8 |
Fotoğraf 9 |
Fotoğraf 10 |
Fotoğraf 11 |
İç Anadolu Bölgesi elemeleri sonucunda; Aksaray Barosu birinci, Ankara Barosu ikinci, Konya Barosu üçüncü oldu.
Fotoğraf 1 |
Fotoğraf 2 |
Fotoğraf 3 |
Fotoğraf 4 |
Fotoğraf 5 |
Fotoğraf 6 |
Fotoğraf 7 |
Fotoğraf 8 |
Fotoğraf 9 |
Fotoğraf 10 |
Fotoğraf 11 |
Karadeniz Bölgesi elemeleri sonucunda; Kastamonu Barosu birinci, Trabzon Barosu ikinci, Giresun Barosu üçüncü oldu.
Fotoğraf 1 |
Fotoğraf 2 |
Fotoğraf 3 |
Fotoğraf 4 |
Fotoğraf 5 |
Fotoğraf 6 |
Fotoğraf 7 |
Fotoğraf 8 |
Fotoğraf 9 |
Fotoğraf 10 |
Fotoğraf 11 |
Fotoğraf 12 |
Fotoğraf 13 |
Fotoğraf 14 |
Fotoğraf 15 |
Fotoğraf 16 |
Marmara Bölgesi elemeleri sonucunda; Kocaeli Barosu birinci, İstanbul Barosu ikinci, Edirne Barosu üçüncü oldu.
Fotoğraf 1 |
Fotoğraf 2 |
Fotoğraf 3 |
Fotoğraf 4 |
Fotoğraf 5 |
Fotoğraf 6 |
Fotoğraf 7 |
Fotoğraf 8 |
Fotoğraf 9 |
Fotoğraf 10 |
Fotoğraf 11 |
Fotoğraf 12 |
Fotoğraf 13 |